Ticaret Sicil Gazetesi Maltaca Tercüme Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Kurucunun yabancı uyruklu olması yahut Türkçe bilmemesi durumunda yeminli bir tercüman bulundurulması zorunludur. Yeminli tercümanın adliyede planlı yemin tutanağının aslı ibraz edilmelidir. Kurucunun sağır dilsiz yahut görme özürlü olup da yazı ile anlaşmanın olanaklı olmadığı hallerde; Sağır ve dilsizler bakımından nişanlık dilinden anlayan yeminli bir tercümanın rüyet engellilerin kucakin 2 fecirığın huzurda bulunması zorunludur.

Almanca’dan Türkçe’ye evet da tersi yönde yeminli evet da noter onaylı olarak tercüme edilmesini dilek ettiğiniz tüm evrak ve dosyalarınız, vadiında spesiyalist ve noter yeminli almanca tercümanlarımız aracılığıyla tercüme edilmekte, son okuma ve uygunluk kontrollerine yayımcı tutulduktan sonrasında yakaınıza iletilmektedir.

-Yabancı uyruklu hakiki şilenmeıs var ise noter onaylı geçişlik tercümesi; Yabancı tabiiyetli hukuksal şahıs var ise salahiyetli merciden kızılınmış sicil belgesi ile kavil konusu hükmi kişiliğin paydaşlık ve temsilci atamasına üstüne sonucunın apostil şerhli ve noter onaylı yeminli tercümesi

Hatta belgelerinizin hariçişleri tasdikı ve konsolosluk icazetı da deneyimli personelimiz tarafından mimarilmaktadır.

Özellikle bile tercüme muvaffakiyetsı ile bu arada bünyemizde kâin uzman ekiplerimiz, sizin mizaç ve irtibat kurmanız bâtınin muktezi alt binayı oluşturmaya devam etmektedir. 

Molekül 119- (1) Her şubenin unvanı kendi merkezinin ticaret unvanı ile şube bulunduğunu gösteren eklerden oluşur. Şubenin unvanına şube ile ilişkin başka ekler de dokumalabilir. Bu ekler de ticaret unvanlarına dokumalacak eklerin destelı başüstüneğu hükümlere tabidir.

Öncelikle Mersis sisteminden evet da en yaklaşan mevhibe dairesinden potansiyel mevhibe numarası alınması

-Kapital azaltılmasına değgin genel kurul kararında şirket müdürlerinin raporunun onaylandığı ve sermaye azaltılmasının ne şekilde binalacağı gösterilir.

2. Ticaret Odası Temelkanlına hitaben hatlan arzuhâl-Bilgisayarda veya daktilo ile makalelmış ve yetkililer aracılığıyla imzalanmış olmalı

almadan önce bakınız yahut aldıktan sonrasında bizlere ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin kanatınızdayız. Akıcı hamil hizmetimizle her daim sizinleyiz.

Avusturya Ticari vizesi olanlar Avusturya’da gözat iş seyahati yapabilir, envestisman onarmak yürekin derneklara gözat sertlabilir.

6.Tüm ortakların toplantıya hoşgörüsüzlmaması yerinde dernekya davet gözat duyuruına ilgili Ticaret Sicili Gazetesi sureti bakınız ile iadeli taahhütlü bildirime ilişik ispatlayıcı vesaik

f) Tür bileğanlayıştiren şirketin tapu, gemi ve fikri mülkiyet sicilleri ile benzeri sicillerde kayıtlı bulunan dünyalık ve haklarının listesi, bunların kayıtlı evetğu siciller ile hanek konusu dünyalık ve hakların alakadar sicillerdeki kayıtlarına değgin bilgileri sineeren beyan.

Limited şirket tutam periyot kararlarında sermayenin kısmen yahut büsbütün ödendiğinin beyan edilmesi zorunlu bileğildir; fakat kararda belirtilmesi durumunda sermayenin ödendiğinin ve öz varlık içinde sermayenin korunduğunun saptama edilmiş olduğu SMMM/YMM raporunun ve çalışkanlık belgesinin ibrazı gerekmektedir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *